Mave - představení partnera

19.01.2020

Na společnost Mave, spol. s r.o. jsme dostali kontakt od výrobce podvozku, na kterém je Charley Tramp™ postavený, a to od společnosti Opel HandyCars. Na podvozek jsme čekali 6 měsíců, je to atyp díky použité převodovce.

Jsme rádi za tento kontakt, protože společnost Mave splnila veškeré očekávání, které pachatel vozu Leoš Fučík od Charleyho požadoval.

    ZAHAJENÍ       PRVNÍ TESTOVACÍ       UVEDENÍ DO     KONTROLNÍCH JÍZD       POČET EMAILŮ

SPOLUPRÁCE                JÍZDY                     PROVOZU             DO VÝROBY              S KOREKTUROU

         2016                   září 2017                  duben 2018                     44                                 1165

Vyhlídkový autobus se spouštěcími okny a shrnovací střechou.

Vlevo: mízkopodlažní autobus, vpravo: upravený automobil pro přepravu vozíčkáře.

Co o společnosti Mave, spol. s r.o. říká jednatel Martin Vrla?

Společnost Mave, sídlící v samém srdci Valašského království je výrobcem a úpravcem malých autobusů a dodávkových vozidel.

Malé autobusy vyrábíme v městském provedení a to nízkopodlažní, vyhlídkové, ale i terénní.

Vyvinuli jsme malý 100% nízkopodlažní autobus s obsaditelností až 27 osob. Podlaha ve výšce 34 cm nad zemí umožňuje bezproblémový nástup a průchod vozidlem, lehkou manipulaci s kočárkem i s invalidním vozíkem.

Tento autobus se dá upravit i pro převoz vozíčkářů a tělesně postižených.

Vyhlídkové autobusy jsou určeny pro prohlídky center měst, safari parků a jsou vybaveny shrnovací střechou, spouštěcími nebo posuvnými okny. Jsou určeny pro celoroční provoz. Nabízíme i možnost výbavy automatickým až 26jazyčným průvodcem.

Vestavbami sedadel upravujeme osobní i nákladní dodávková a skříňová vozidla na celkový počet přepravovaných osob - 6 až 9. Nabízíme i úpravu a přestavbu automobilů na obytné, dílenské, prodejní.

Vyvíjíme a stavíme speciální projekty, např. Tatrabus, Čtyřlístek, Charley Tramp™ , Tatra kolem světa 2.

Pro přepravu vozíčkářů upravujeme automobily typu kombi a van a to instalací nájezdových plošin a ramp a kotvících prvků do podlahy.

Vyrábíme také držáky - naviják rezervy - náhradního kola pro nákladní automobily a výklopné plošiny pro nájezd vozíčkářů do městských autobusů.