Myjómi - představení partnera

17.01.2020

MYJÓMI je sociální podnik, jehož hlavním posláním je zaměstnávání lidí se zdravotním postižením. Pracuje zde řada lidí s těžkými stupni zdravotního postižení, které mnohé jiné firmy považují za nezaměstnatelné. V MYJÓMI dokazují, že tomu tak není. Díky těmto hodnotám se z MYJÓMI stal přirozený partner Charley Tramp™.


POČET UMYTÝCH VOZŮ

2019

1370

POČET ZAMĚSTNANCŮ

2019

432

ROK ZALOŽENÍ


2014

Ruční myčka Myjómi káru

Ochrnutý umývá karavan, vozíčkář rozebírá drobné automobilové součástky, nevidomý skládá krabičky pro kompletaci drogistických balíčků... tohle všechno (a nejen tohle) je MYJÓMI: důkaz, že zdravotní omezení není překážkou v zaměstnávání, ale výzvou k překonávání bariér.

MYJÓMI je sociální podnik, který umožňuje pracovní zařazení lidem se zdravotním postižením: dává jim práci, možnost vydělat si vlastní peníze, příležitost navazovat nové přátelské vztahy a získat uvědomění, že dělají něco užitečného pro společnost.

Kromě již zmíněných činností se věnujeme také šití textilu různého druhu a využití, od dětských plenkových kalhotek až po potahy do aut či karavanů. Pleteme také ponožky na zakázku nebo podle vlastního návrhu.